Aktualnie do, Centrali w Krakowie poszukujemy:

Kierownik Zespołu Doradców Techniczno – Handlowych
(Makroregion: Małopolskie + Śląsk)

OBOWIĄZKI:

• Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji,
• Sprzedaż pełnego portfolio firmy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego,
• Znajomość rynku przemysłu ciężkiego i aspektów technicznych z nim związanych,
• Monitorowanie potrzeb Klientów,
• Zarządzanie grupą podległych doradców,
• Tworzenie planów sprzedażowych i szkoleń wewnętrznych.

WYMAGANIA :

• Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
• Minimum doświadczenie 3 letnie w pracy na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Prawo jazdy - kategoria B,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności negocjacyjne.

OFERUJEMY :

• Stabilne zatrudnienie,
• Bardzo duże możliwość rozwoju zawodowego w nowej strukturze,
• Samochód służbowy,
• Notebook, telefon komórkowy,
• Atrakcyjny system premiowy.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny opisujący dotychczasowe doświadczenie prosimy kierować na adres : office@attrade-iss.eu